fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

#RZECZoBIZNESIE: Ekstraklasa to także biznes

W dzisiejszym programie #RZECZoBIZNESIE rozmawiamy o problemach trapiących polskie szkolnictwo wyższe, wynikach Ekstraklasy oraz targach i kongresach.

1. Co roku polskie uczelnie opuszczają tysiące nowych magistrów. Spory odsetek z tej grupy to absolwenci kierunków gospodarczych, kończący edukację na jednej z kilku wyspecjalizowanych uczelni ekonomicznych. Jak prezentują się te Uniwersytety? Rozmawiamy z prof. Elżbietą Mączyńską ze Szkoły Głównej Handlowej.

2. Polskie kluby nie brylują wynikami na europejskiej arenie. Czy winą za ten stan można obarczyć wyłącznie pieniądze? Jak wygląda kondycja najpopularniejszego w Polsce sportu z perspektywy biznesowej. Odpowiada Dariusz Marzec, prezes Ekstraklasy.

3.Popularność targów, kongresów czy sympozjów rośnie z roku na rok. Jak grzyby po deszczu w całej Polsce powstają nowe obiekty, które kuszą wystawców możliwością zorganizowania kolejnej konferencji. O czym to świadczy? Czy z popularności tego typu imprez można wyciągnąć wnioski na temat kondycji gospodarki? Odpowiada Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA