Reklama

Kolejna inwestycja Ubera w Polsce

W Lublinie Uber lokuje swoje zewnętrzne centrum wsparcia biznesowego. To druga inwestycja w Polsce po krakowskim Centrum Usług Biznesowych. Otrzymała wsparcie Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Aktualizacja: 04.09.2017 16:26 Publikacja: 04.09.2017 16:17

Kolejna inwestycja Ubera w Polsce

Foto: uber.com

Uber, dostawca popularnej usługi przejazdów pasażerskich, otwiera drugą po znajdującym się w Krakowie Centrum Usług Biznesowych inwestycję w Polsce. To Centrum Wsparcia Biznesowego zlokalizowane w Lublinie.

Lubelski zespół, składający się z prawie 40 konsultantów, ma za zadanie wspierać procesy biznesowe Ubera na polskim rynku. Do jego zadań należą m.in. systemowe rozwiązywanie problemów pasażerów, ułatwianie pracy kierowcom, a także kwestie techniczne oraz logistyczne.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Biznes
Cyberatak na polskie biuro podróży. Wyciekły dane klientów
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Biznes
Spotkanie Trump–Xi, ustawa schronowa a ceny mieszkań, auta w Polsce tanieją
Biznes
Centra usług widzą szansę w rozwoju AI. Czas transformacji
Biznes
Równe płace, równe szanse – Grupa Żabka ponownie z certyfikatem EQUAL-SALARY
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Biznes
Horyzont Europa to Liga Mistrzów europejskiej nauki
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama