Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 14.10.2025 13:09 Publikacja: 06.09.2022 10:32
Foto: Adobe Stock
Do wypadku doszło po godzinie 9.00 w miejscowości Piotrowina w gm. Kałuszyn na drodze krajowej nr 2. Autokar, który wjechał do rowu był autokarem rejsowym na białoruskich tablicach rejestracyjnych i jechał w kierunku Warszawy z Białorusi.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że z nieustalonych przyczyn kierowca wjechał do rowu, autokar się przewrócił. Nikt nie zginął, ale kilkanaście osób zostało poszkodowanych, są w różnym stanie. Na miejscu są karetki, śmigłowiec LPR - powiedział w rozmowie z Polsat News oficer prasowy KM PSP w Siedlcach, Paweł Kulicki.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W niedzielny wieczór w Poznaniu doszło do poważnego pożaru budynku Galerii Podolany, mieszczącego się przy ulicy...
W Łebieńskiej Hucie, znajdującej się w województwie pomorskim, samochód wjechał w grupę nastolatków. W wyniku zd...
W sobotę zabezpieczono osobistą kamerę tragicznie zmarłego mjr. Macieja „Slaba” Krakowiana — podaje RMF FM, powo...
W trakcie ostatnich prób do Air Show w Radomiu, w dniu, w którym rozbił się myśliwiec F-16, doszło do groźnej sy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas