Premier Morawiecki: Czwarta fala koronawirusa? Inni szatani mogą być czynni

- Miejmy z tyłu głowy, że komuś może zależeć na tym, żeby tych szczepionek nie używać. Inni szatani mogą być czynni, mówiąc słowami Kornela Ujejskiego - powiedział Mateusz Morawiecki, pytany o wątpliwości Rzecznika Praw Dziecka wobec szczepienia dzieci przeciw COVID-19.

Aktualizacja: 16.07.2021 17:34 Publikacja: 16.07.2021 16:42

Premier Morawiecki: Czwarta fala koronawirusa? Inni szatani mogą być czynni

Foto: PAP/Tomasz Waszczuk

zew

- Postawię takie pytanie, czy jest prawnie dopuszczalne eksperymentowanie z udziałem dzieci, bo de facto jesteśmy w fazie eksperymentu? - pytał w Sejmie Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak w czasie dyskusji na temat szczepień dzieci przeciw COVID-19.

Na konferencji prasowej w miejscowości Dobre Miasto premier Mateusz Morawiecki został poproszony o skomentowanie tych słów.

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1213
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1212
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1211
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1210
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1209