Por. rez. Artur Wosztyl dostał się do Rady Dzielnicy Rembertowa z pierwszego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 1. Zebrał 259 głosów, co było najlepszym w Rembertowie wynikiem z list PiS.

Prawo i Sprawiedliwość w Rembertowie zdobyło 4 mandaty. Wybory do rady dzielnicy wygrała Koalicja Obywatelska, wprowadzając 6 radnych. Jednak swoich przedstawicieli będzie miało łącznie aż pięć ugrupowań - oprócz PiS-u i KO także lokalne komitety "Lepszy Rembertów", "Forum dla Rembertowa" i "Rembertów bezpośrednio".

Artur Wosztyl w ubiegłym roku krytycznie wypowiadał się m.in. na temat komisji Millera - przypomina Onet. - Podkomisja ds. ponownego zbadania katastrofy w Smoleńsku ujawnia rzeczy, które były niewygodne dla komisji Millera i komisji MAK - mówił i pytał: "skoro okazuje się, że podkomisja dociera do informacji, które zostały ukryte przed opinią publiczną – raport Millera i MAK nic na ten temat nie wspomina - to czemu mam to kwestionować?".

Podkomisja ds. ponownego zbadania katastrofy w Smoleńsku podała w październiku ubiegłego roku, że polski rejestrator w samolocie Tu-154M zapisał serię gwałtownych zdarzeń, jak chwilowe załamania przyspieszenia pionowego i bocznego oraz skokowy wzrost temperatury.