Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 14.07.2025 04:46 Publikacja: 08.07.2023 08:08
Posiedzenie rządu, u szczytu stołu siedzą Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki
Foto: KPRM
Jarosław Kaczyński, prezes PiS, 21 czerwca został jedynym wicepremierem w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wraz z wejściem Kaczyńskiego do rządu stanowiska wicepremierów stracili Mariusz Błaszczak, Piotr Gliński, Henryk Kowalczyk i Jacek Sasin.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Widmo rządu mniejszościowego zaczyna krążyć po Warszawie. Donald Tusk grozi publicznie jednemu z koalicjantów, a...
Czy Polska 2050 Szymona Hołowni pozostanie niezależnym ugrupowaniem w rządzącej koalicji? W najnowszym sondażu d...
Telewizja publiczna produkuje już programy w języku białoruskim, ukraińskim, rosyjskim i od niedawna rumuńskim....
- Rotmistrz Pilecki nie po to zgłaszał się na ochotnika do Oświęcimia, żeby teraz jakaś łachudra dla zysku polit...
Polacy już raz, w 2023 roku, mogli wziąć udział w referendum, w którym jedno z pytań dotyczyło nielegalnej imigr...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas