Reklama
Rozwiń
Reklama

Paweł Kukiz o filmie "Smoleńsk": Odreagowanie na wcześniejsze zakłamania

Paweł Kukiz ocenił w RMF FM, że film Antoniego Krauzego "Smoleńsk" nie ma co liczyć na sukces kasowy.

Aktualizacja: 06.09.2016 16:51 Publikacja: 06.09.2016 12:41

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

W poniedziałek wieczorem w warszawskim Teatrze Wielkim-Operze Narodowej odbyła się uroczysta premiera filmu "Smoleńsk". Obraz Antoniego Krauzego opowiada o katastrofie z 10 kwietnia 2010 r., w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i pierwsza dama Maria Kaczyńska.

Paweł Kukiz ocenił w RMF FM, że w filmie na pewno "jest duch" i "coś przejmującego". Dodał, że jest w nim też mnóstwo "niezbyt profesjonalnych wpadek".

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Polityka
Europoseł Grzegorz Braun domaga się ochrony kontrwywiadowczej
Polityka
Plany Zbigniewa Ziobry? „Nie będą wpisywały się w scenariusz Tuska”
Polityka
Karol Nawrocki na Marszu Niepodległości? Prezydent rozwiał wątpliwości
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
„To człowiek, który kłamie każdego dnia”. Marcin Przydacz komentuje słowa Donalda Tuska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama