Reklama

Daniel Fried: Krym jest częścią Ukrainy. Kropka

Owszem, Niemcy schrzanili politykę wobec Rosji. Ale co my zrobiliśmy w Wietnamie? W Iraku? Czy to jest powód, aby więcej z nami nie współdziałać? - mówi Daniel Fried, były ambasador USA w Polsce.

Publikacja: 27.01.2023 10:00

22 stycznia w Muzeum Powstania Warszawskiego Daniel Fried otrzymał jako pierwszy Medal Kuriera z War

22 stycznia w Muzeum Powstania Warszawskiego Daniel Fried otrzymał jako pierwszy Medal Kuriera z Warszawy wręczany w uznaniu wybitnych zasług dla umacniania więzi Polski z Zachodem, utrzymania dobrych stosunków euroatlantyckich, jak również upowszechniania idei i postaw bliskich powstańcom warszawskim

Foto: Piotr Molęcki/East News

Plus Minus: Jaki jest plan Joe Bidena na zakończenie wojny w Ukrainie?

Bardzo jasny: stworzyć warunki po temu, aby Ukraina odzyskała jak największą część utraconych ziem. Może nawet całość. Tak, aby kiedy już dojdzie do negocjacji, to nie Putin, ale Zełenski występował z pozycji siły.

Pozostało jeszcze 98% artykułu

4 zł tygodniowo przez rok !

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.

Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.

Kliknij i poznaj szczegóły oferty

Reklama
Plus Minus
Ksiądz pedofil wykorzystywał Monikę jak tylko mógł. Zmowa milczenia i zaniedbania biskupów
Plus Minus
„Źródło czerni”: Polska w ciemnościach
Plus Minus
„Cartaventura: Lhasa”: Wyprawa po kartach
Plus Minus
„Jay Kelly”: Ostatnia gwiazda kina
Plus Minus
„Wysokie i niskie tony”: Bracia z różnych światów
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama