Reklama

#RZECZoBIZNESIE: Zbigniew Okoński: Mieszkanie plus potrzebne w dużych miastach

Mam wątpliwości, na ile państwo będzie skuteczne, żeby w dużej skali oferować tego typu mieszkania – mówi Zbigniew Okoński, prezes firmy deweloperskiej Robyg.

Aktualizacja: 16.01.2017 13:49 Publikacja: 16.01.2017 13:03

#RZECZoBIZNESIE: Zbigniew Okoński: Mieszkanie plus potrzebne w dużych miastach

Foto: tv.rp.pl

Zaczyna brakować pieniędzy w programie MdM. Rozejdą się w kilka dni.

- Jestem zaskoczony, bo w zeszłym roku to tempo konsumowania tego programu było dużo słabsze – mówił Okoński. - W tym roku klienci zobaczyli, że opłaci im się sięgnąć po te dotacje państwowe i skorzystać z dopłat. Polacy są narodem bardzo inteligentnym i tam gdzie mają możliwość wykorzystania nadarzającej się okazji, to tam idą. Przez ostatnie parę lat, ten program był wykorzystywany w całości, tylko dużo wolniej – dodał.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Nieruchomości
Osiedla lex deweloper. Wskaźnik parkingowy ustali samorząd
Nieruchomości
Apartamenty premium. Prestiżowy adres i luksusowa lokata
Nieruchomości
Agenci AI. Sztuczna inteligencja lubi nieruchomości.
Nieruchomości
Polska powinna być magnesem przyciągającym centra danych
Nieruchomości
Luksusowe mieszkania sprzedają się długo. Klienci są bardzo wymagający
Reklama
Reklama