Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 27.09.2017 09:58 Publikacja: 27.09.2017 09:58
Piasta Park II w Krakowie
Foto: Materiały Inwestora
Ceny mkw. lokali zaczynają się od 4 tys. zł. - To będzie jesienny hit w naszej ofercie - mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service. - To dobry adres dla osób, które szukają mieszkań blisko terenów zielonych, na osiedlach z bogatą infrastrukturą.
Inwestycja powstaje u zbiegu ul. Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici na krakowskich Mistrzejowicach.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Polacy ruszyli w drogę na długi weekend sierpniowy. Wolnych miejsc w kurortach zostało niewiele – wynika z anali...
W I półroczu Ronson Development sprzedał 183 mieszkania. Całkowite przychody spółki ze sprzedaży lokali mieszkal...
Newgate Investment kupuje od TDJ Estate park handlowy przy ul. Armii Krajowej w Katowicach. Obiekt oferuje 8,8 t...
Deweloper ogłasza start nowej inwestycji w stolicy – Piniova Apartamenty. Firma wybuduje mieszkania także w Szcz...
W czterech budynkach przy powstającej stacji metra Chrzanów w Warszawie powstało 517 mieszkań PRS.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas