To Prince jak za najlepszych czasów albumu „Purple Rain", kiedy intrygująco łączył funkowe rytmy z rock and rollowym szaleństwem gitarowych riffów. Nasycony erotycznymi podtekstami teledysk do nagrania „Screwdriver" ukazał się w serwisie YouTube. - I'm your driver and you're my screw - śpiewa, a potem dodaje: „ludzie płacą za rock and rolla".

Kto śledzi poczynania Księcia, zauważył, że znany ze swojej niechęci do publikowania w Internecie nieautoryzowanych nagrań artysta, sam założył konto w YouTube pod tajemniczą nazwą 3rdEyeGirl. Tam pojawił się najpierw fragment nagrania z ekspresyjną gitarową solówką. Teraz można go wysłuchać i obejrzeć towarzyszący mu film w całości. Chociaż obraz jest kontrastowy i pojawiają się tylko kontury muzyków, łatwo rozpoznać Prince'a w charakterystycznych okularach. Pojawi się w nich na okładce magazynu „Billboard" 26 stycznia, ale redakcja już poinformowała o zmianie logo i szaty graficznej publikując zdjęcie.

Na koncie Prince'a w YouTube pojawiły się już inne utwory Prince'a i remiks nagrania portugalskiej wokalistki fado Any Moury. Prawdopodobnie 3rdEyeGirl to nazwa nowego zespołu towarzyszącego artyście - piszą jego fani na forach internetowych. W jego składzie znalazły się: gitarzystka Donna Grantis, perkusistka Hannah Ford i basistka Ida Nielsen.

Nowego nagrania można posłuchać także na oficjalnej stronie Księcia: 20pr1nc3.com.