Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 18.09.2025 17:28 Publikacja: 25.03.2023 10:46
Foto: AFP
Tysiące ludzi przyjechało na Ukrainę, wielu z nich to Amerykanie, którzy obiecali zapewnić doświadczenie wojskowe, pieniądze lub zaopatrzenie. Lokalne media w swoich materiałach wychwalały ich zaangażowanie, a darczyńcy wspierali milionami dolarów.
Dziennik "New York Times" informuje, że po ponad roku walk, wielu ochotników walczy między sobą i osłabia wysiłek wojenny. Część z nich zmarnowała pieniądze, inni deklarując dobroczynność, czerpią zyski z wojny.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Izraelskie czołgi pojawiły się w dwóch dzielnicach miasta Gaza, które znajdują się w pobliżu centrum miasta - in...
Mamy zdecydowanie zbyt mało środków antydronowych. I to jest luka w naszych zdolnościach obronnych - mówi w rozm...
Na dwóch odcinkach frontu Ukraińcy odnoszą sukcesy w kontratakach. Rosjanie odgrażają się, że zimą ruszą do kole...
Pierwsze pakiety amerykańskiej pomocy zbrojeniowej dla Ukrainy, przyznane przez administrację Donalda Trumpa na...
Rozpoczął się kolejny etap operacji wojskowej izraelskiej armii w Gazie, największym mieście Strefy Gazy położon...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas