Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.07.2025 03:06 Publikacja: 25.01.2023 19:08
Myśliwce MiG-29 Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy.
Foto: Sztab Generalny SZU
- Samoloty znajdują się obecnie w jednej z baz na Słowacji i jesteśmy gotowi do rozmów na temat przekazania tych samolotów Ukrainie. Czekamy na decyzję słowackiego rządu - powiedział minister obrony.
Dodał, że rząd będzie brał pod uwagę interes rządu ukraińskiego. Uwzględnione zostanie również stanowisko państw sojuszniczych w sprawie tego transferu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pojawiają się sprzeczne doniesienia na temat tego, czy syryjskie siły bezpieczeństwa przygotowują się do ponowne...
Pięćdziesiąt dni, które Donald Trump dał Rosji na zawarcie umowy kończącej wojnę, może poważnie zagrozić kluczow...
Dwie kobiety zginęły a kilka zostało rannych w wyniku ataku na katolicką parafię w Strefie Gazy, o którym inform...
Generał Alexus Grynkewich, głównodowodzący połączonych sił zbrojnych NATO w Europie poinformował o przygotowania...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Ukraińskie skrzydło założonej w USA grupy terrorystycznej twierdzi, że brało udział w zabójstwie oficera wywiadu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas