Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 17.05.2019 17:06 Publikacja: 17.05.2019 15:07
Foto: AFP
Jokar przekonywał też, że "Ameryki nie stać na nową wojnę". Jak mówił kraj ten "jest w złej sytuacji jeśli chodzi o siłę roboczą i warunki socjalne".
Jokar wypowiedział się też przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z USA w celu redukcji napięcia w relacjach Waszyngtonu z Teheranem. Jak zauważa Reuters rosnąca presja USA na Iran osłabia prezydenta tego kraju, Hassana Rouhaniego, a wzmacnia jego radykalnych rywali w obozie władzy.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
W poniedziałek pod Moskwą znaleziono ciało byłego ministra transportu Rosji, Romana Starowojta. Według oficjalny...
Głównym tematem poniedziałkowych rozmów izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu z Donaldem Trumpem w Białym Do...
„Bild” opublikował tajną listę ukraińskich próśb o uzbrojenie, przekazaną rządowi Niemiec. Warta miliardy euro l...
Mark Rutte, sekretarz generalny NATO od końca 2024 roku, uważa za prawdopodobne, że jeśli Chiny zdecydują się za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas