Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 20.04.2016 16:08 Publikacja: 20.04.2016 16:08
Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to jeden z flagowych projektów organizowanych przez fundację. Zgłoszenia są przyjmowane tylko do niedzieli 24 kwietnia, poprzez formularz na stronie internetowej www.paga.org.pl/alrk. Tam też dostępne są szczegółowe informacje o projekcie. Udział jest bezpłatny.
30 osób które przejdą przez gęste sito rekrutacji, czeka nagroda, w postaci dwutygodniowych warsztatów prowadzonych przez najlepszych menadżerów na rynku. Następnie każda z osób odbędzie płatny staż w firmie partnerskiej. W projekt zaangażowały się m.in. Goldman Sachs, J.P. Morgan, McKinsey&Company czy Standard&Poor's.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W środę po naruszeniu polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony inwestorzy mniej łaskawie spoglądaj...
W ostatnich tygodniach preferencje inwestorów zaczęły się zmieniać i do głosu coraz częściej dochodzą mniejsze s...
Mieszane nastroje obserwujemy we wtorek na GPW. Słabiej prezentuje się WIG20, za to wzrosty próbują kontynuować...
Krajowe indeksy efektownie rozpoczęły nowy tydzień notując najbardziej okazałe wzrosty w całej Europie.
WIG20 i mWIG40 zanotowały w czwartek solidne wzrosty. Dzięki temu indeks największych spółek naszego parkietu za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas