Reklama

Baza konkurencyjności ruszy 1 stycznia 2015 r.

Usługi, dostawy i roboty finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego trafią do internetu.

Publikacja: 08.12.2014 02:18

Od 1stycznia 2015 r. wszystkie zamówienia finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego muszą tra

Od 1stycznia 2015 r. wszystkie zamówienia finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego muszą trafić do bazy konkurencyjności

Foto: Bloomberg

Od 1 stycznia 2015 r. wszyscy biorcy dotacji z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS), a więc aktualnie  beneficjenci programu „Kapitał ludzki", a po zatwierdzeniu programu „Wiedza edukacja rozwój" i nowych programów regionalnych również biorcy pieniędzy EFS z tych programów będą zobowiązani do zamieszczania zapytań ofertowych związanych z ich projektami.

Tak zarządził resort infrastruktury i rozwoju. Zapytania trzeba będzie umieszczać w tzw. bazie konkurencyjności dostępnej pod adresem www.bazakonkurencyjnosci.gov.pl.

Pozostało jeszcze 82% artykułu

Wymarzony pakiet mikołajkowy!

Kup roczną subskrypcję RP.PL i ciesz się dostępem do The New York Times!

Pierwszy rok 179 zł, potem 390 zł pobierane automatycznie co roku.

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Fundusze europejskie
Jak Fundusze Europejskie zmieniają Polskę
Fundusze europejskie
Donald Tusk: za błędy w KPO w 100 proc. odpowiada PiS
Fundusze europejskie
KPO zmienia Polskę. Ogromne pieniądze z UE na wzmocnienie i unowocześnienie kraju
Fundusze europejskie
Tło afery z KPO sięga czasów PiS. „Nie zrobisz audytów wszystkiego”
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Fundusze europejskie
Burza wokół KPO może wywołać kryzys w rządzie
Materiał Promocyjny
Jak rozwiązać problem rosnącej góry ubrań
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama