Reklama
Rozwiń
Reklama

Przemysław Czarnek zapowiada pozew przeciwko Barbarze Nowackiej

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zapowiedział złożenie pozwu i aktu oskarżenia w trybie prywatnoskargowym przeciwko Barbarze Nowackiej. Chodzi o wypowiedź posłanki KO na temat przekrętów przy "willi plus".

Publikacja: 03.08.2023 08:32

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek; posłanka KO Barbara Nowacka

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek; posłanka KO Barbara Nowacka

Foto: PAP/Marcin Obara/Tytus Żmijewski

mat

Jak przypomina portal Onet.pl, w poniedziałek, 31 lipca br., okazało się, że Prokuratura Okręgowa w Warszawie, na wniosek posłanek Koalicji Obywatelskiej, prowadzi czynności sprawdzające ws. wydatkowania pieniędzy z programu MEiN, który nazwano "willa plus".

Sprawę dla portalu skomentowała posłanka Koalicji Obywatelskiej, Barbara Nowacka. — Po jesieni Czarnek i ta cała banda, która robiła przekręty przy "willi plus", zostanie rozliczona przez wolną prokuraturę w demokratycznej Polsce — powiedziała Onetowi Barbara Nowacka

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Prawo w Polsce
Koniec niechcianych polowań? Co się zmieni w prawie łowieckim
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
W sądzie i w urzędzie
Polska musi uznać małżeństwo jednopłciowe zawarte w UE. Wyrok TSUE
Administracja państwowa
Były prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski skazany za ustawianie konkursów
Spadki i darowizny
O ważności wydziedziczenia i zachowku. Jak napisać skuteczny testament?
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Nieruchomości
Mniej pełnomocników na walnych zgromadzeniach w spółdzielniach mieszkaniowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama