Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Producent rajstop boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Na początku roku firma przestała finansować drużynę futsalową ze Zduńskiej Woli, co doprowadziło do rozwiązania klubu. Później Gatta wniosła do sądu o ustanowienie nadzorcy sanacyjnego, a kilka tygodni temu złożyła w Powiatowym Urzędzie Pracy zawiadomienie o zamiarze dokonania zwolnień grupowych.
Pierwotnie zwolnionych miało zostać sto osób, w tym między innymi jeden dyrektor, trzynaście szwaczek, trzydzieści jeden prasowaczek, sześciu kontrolerów jakości, pięciu mechaników, siedemnastu specjalistów oraz trzech kierowników salonu. Pełnomocnik zarządcy sanacyjnego firmy Tomasz Henclewski poinformował, że znaczną część etatów udało się jednak ocalić.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ponad połowa polskich firm obawia się wzrostu kosztów produkcji w wyniku wyższych ceł wprowadzonych przez USA. T...
Globalny rynek kosmiczny dynamicznie rośnie. To ogromna szansa dla ponad czterystu polskich podmiotów i całej go...
Trump grozi 100 proc. cłami na Rosję i stawia ultimatum pokojowe. Liczba ofert pracy w Polsce spada, Bruksela go...
Konsolidacja po stronie pracodawców? To poprawiłoby współpracę i dialog między nami - mówi Marek Górski, nowy pr...
Trump grozi 30 proc. cłami na towary z UE, Ryanair dogaduje się z Modlinem i zwiększa siatkę połączeń, a Bruksel...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas