Reklama

Dobra passa Grupy Kęty

Strategia na lata 2010–2015 zakłada znaczący wzrost wyników finansowych. Większa część zysków będzie przeznaczana do podziału między akcjonariuszy.
Dobra passa Grupy Kęty

Foto: Fotorzepa/Jerzy Dudek

– Być mo­że w na­szym pla­nie na naj­bli­ższe la­ta nie ma fa­jer­wer­ków, ale przed­sta­wia­my re­ali­stycz­ną i bez­piecz­ną stra­te­gię. Na­si ak­cjo­na­riu­sze (to przede wszyst­kim OFE – red.) ocze­ku­ją od nas sta­bil­ne­go wzro­stu i dy­wi­dend – zapewnia Da­riusz Mań­ko, pre­zes Gru­py Kę­ty.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Zabookuj najlepsze treści na wakacje!

Skorzystaj z promocji wakacyjnej i zyskaj dodatkowe drukowane magazyny: Nauka i Historia.

Twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i ze świata.

Promocja dotyczy subskrypcji RP.PL na rok.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama