fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Nizinkiewicz

Polityka

PiS obniża Dudzie szklany sufit

Rządzący, zaostrzając kurs antyunijny, atakując sądy i chroniąc nieudolnych szefów służb, osłabiają szanse swojego kandydata na reelekcję w pierwszej turze.

Nizinkiewicz:

Analizy

Prezydentowi należy się wsparcie

W sytuacji ataków propagandowych Putina na Polskę opozycja powinna okazać propaństwową postawę i stanąć przy Andrzeju Dudzie. Tego wymaga racja stanu.

Nizinkiewicz:

Analizy

Niebezpieczna gra prezydenta

Prezydent, uderzając w UE, gra na obniżenie prounijnych nastrojów i pozyskanie wyborców na prawo od PiS. Warto pamiętać, że brexit też zaczął się od słów.

Nizinkiewicz:

Analizy

Stracony rok bezradnej opozycji

Skłócona PO, pogubiona Lewica, zadowolony z siebie PSL, hermetyczna Konfederacja. Konkurencja PiS pozostaje anty-PiS-em bez pomysłów na Polskę.

Nizinkiewicz:

Analizy

Czego PiS nie chce powiedzieć na święta

Podwyżki cen prądu, cukru, wyrobów akcyzowych, dwa miliardy na TVP, próba dogadania się z szefem NIK – to problemy, które władza chciałaby przykryć konfliktem o sądy.

Nizinkiewicz:

Rząd PiS

Sasin: Banaś się Polsce przysłużył

- Nie przypisuję prezesowi NIK Marianowi Banasiowi nieczystych intencji, chociaż sprawa ostatniego raportu NIK trochę mnie dziwi - mówił w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem...

Posłuchaj. Tylko u nas:

Analizy

Z Andrzejem Dudą można wygrać

Przegrana głowy państwa byłaby początkiem końca wszechwładzy PiS. Partia rządząca zrobi wszystko, by Andrzej Duda nie musiał się wyprowadzać z Pałacu Prezydenckiego.

Nizinkiewicz:

Polityka

Wygrać z Dudą

Małgorzata Kidawa-Błońska jest politykiem formatu prezydenckiego – uważa Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, PO.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA