fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Nizinkiewicz

Analizy

Stawka większa niż Rzeszów

Radość w sztabie Konrada Fijołka po ogłoszeniu wyników exit poll

Wybory uzupełniające w stolicy Podkarpacia pokazały, jaki efekt daje opozycji zjednoczenie i co się dzieje, gdy Zjednoczona Prawica zaczyna się dzielić.

Nizinkiewicz:

Analizy

Koń trojański na Nowogrodzkiej

Jarosław Kaczyński, współpracując z Pawłem Kukizem, nie zdaje sobie sprawy, z jak nieprzewidywalnym partnerem będzie miał teraz do czynienia.

Nizinkiewicz:

Analizy

Kłamstwa władzy już nie bulwersują

Jacek Nizinkiewicz: Premier Morawiecki poinformował, że Czesi zgodzili się wycofać pozew w sprawie kopalni w Turowie. Premier Czech zaprzeczył tym doniesieniom.

W ciągu ostatniego tygodnia rządzący kilka razy publicznie wprowadzili w błąd Polaków. Dlaczego opinia publiczna przechodzi do porządku dziennego nad dezinformacją władzy, a...

Nizinkiewicz:

Analizy

Wojna na opozycji wzmacnia władzę

PO atakuje Lewicę, która nie pozostaje dłużna Platformie i chce się lansować na Funduszu Odbudowy. Im bardziej podzielona opozycja, tym silniejszy PiS.

Nizinkiewicz:

Polityka

Koniec kryzysu w rządzie

Solidarna Polska nie wyjdzie z koalicji rządzącej, a posłowie nie zostaną wyrzuceni z Klubu PiS. Rząd ma trwać bez przeszkód.

Analizy

Referendum – plan awaryjny rządu

Władza przygotowuje alternatywny wariant na wypadek, gdyby lewica nie poparła zwiększenia zasobów własnych UE. Rozwiązanie mogłoby zaszkodzić PO.

Tylko u nas:

Komentarze

Makabryczny żart rządu ze szczepieniami

"To nie Prima Aprilis. 40-latkowie z terminami szczepień”- takie nagłówki obiegły wszystkie media w Polsce. Szczepienia 40-latków potwierdził Michał Dworczyk, który kilka godzin...

Nizinkiewicz:

Analizy

Rząd uspokaja Polaków na święta

Zapowiedź wyszczepienia wszystkich chętnych do końca sierpnia i 10 mln szczepień miesięcznie – tym ma żyć społeczeństwo podczas Wielkanocy.

Nizinkiewicz:

Analizy

PiS gubi się w pandemicznej mgle

Joanna Lichocka chce, żeby dziennikarze zostali pilnie zaszczepieni. Stanisław Karczewski przyznaje, że Polacy wracający z Wielkiej Brytanii nie byli testowani, bo rząd bał się...

Nizinkiewicz:

Analizy

Fundusz odbudowy poparcia dla PiS

Władza narzuca tematy zastępcze, które mają odwrócić uwagę od problemów, za które odpowiada. Czy sprawę Daniela Obajtka i nowe afery też uda się przykryć?

Nizinkiewicz:
REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA