fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Nizinkiewicz

Komentarze

Nocna zmiana pod osłoną koronawirusa

PiS wykorzystało czas kryzysu gospodarczego i zdrowotnego, żeby nad ranem wprowadzić zmiany w Kodeksie Wyborczym umożliwiające głosowanie 10 maja i reelekcję Andrzeja Dudy. Za...

Nizinkiewicz

Komentarze

Dlaczego minister zdrowia nie ostrzega

Nie wiadomo, jak długo potrwa w Polsce stan zagrożenia epidemią koronawirusa. Prezydent i premier nie widzą przeszkód do zorganizowania wyborów prezydenckich za 50 dni. A Łukasz...

Nizinkiewicz:

Komentarze

Niebezpieczna żądza władzy

Rządzący nie wprowadzają stanu wyjątkowego, bo automatycznie musiałyby zostać przesunięte wybory prezydenckie. A to nie jest w interesie PiS i Andrzeja Dudy.

Nizinkiewicz:

Analizy

Nowego otwarcia w TVP nie będzie

Jacek Kurski ma wspólników w upolitycznieniu TVP, którym włos z głowy nie spadł. Dymisja szefa telewizji publicznej nie zatrzyma rządowej machiny propagandy.

Nizinkiewicz:

Analizy

Opozycja uwierzyła w sukces

Udane konwencje Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Władysława Kosiniaka-Kamysza pokazują, że konkurenci PiS prą po władzę, którą mogą zacząć przejmować już w maju.

Nizinkiewicz:

Analizy

Femme fatale Andrzeja Dudy

Dowolność korzystania z wolności słowa może prowadzić do zagrożeń, nawet do zagrożeń interesów, które są ważne z perspektywy państwa - powiedziała Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, szefowa kampanii wyborczej Andrzeja Dudy.

Po sejmowym geście Joanny Lichockiej mnożą się kontrowersje wokół szefowej sztabu Andrzeja Dudy, która staje się obciążeniem dla niego.

Nizinkiewicz:

Polityka

Moc sprawcza Andrzeja Dudy

Andrzej Duda

Prezydent, za którym stoi aparat władzy, ma większe możliwości przekonania do siebie wyborców niż jego kontrkandydaci, którzy mogą się okazać gwarancją chaosu.

Nizinkiewicz

Polityka

PiS obniża Dudzie szklany sufit

Rządzący, zaostrzając kurs antyunijny, atakując sądy i chroniąc nieudolnych szefów służb, osłabiają szanse swojego kandydata na reelekcję w pierwszej turze.

Nizinkiewicz:

Analizy

Prezydentowi należy się wsparcie

W sytuacji ataków propagandowych Putina na Polskę opozycja powinna okazać propaństwową postawę i stanąć przy Andrzeju Dudzie. Tego wymaga racja stanu.

Nizinkiewicz:

Analizy

Niebezpieczna gra prezydenta

Prezydent, uderzając w UE, gra na obniżenie prounijnych nastrojów i pozyskanie wyborców na prawo od PiS. Warto pamiętać, że brexit też zaczął się od słów.

Nizinkiewicz:
REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA