fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Nizinkiewicz

Analizy

Kidawa-Błońska na szefową Platformy

Jeżeli nowa kandydatka PO na premiera miałaby nie być malowaną szefową rządu, to powinna zostać również przewodniczącą partii, która ją na to stanowisko desygnuje.

Nizinkiewicz:

Polityka

Reparacje upodmiotowią Polskę

Dopiero wypłata Polsce odszkodowań przez Niemcy będzie oznaczać, że pomiędzy naszymi narodami doszło do faktycznego pojednania, a relacje mają charakter partnerski – uważa...

Analizy

PSL z Kukizem języczkiem u wagi

Koalicja Polska nie tylko ma szansę na przekroczenie progu wyborczego, głównie kosztem PiS, ale może też zdecydować o powyborczym układzie sił.

Nizinkiewicz:

Muzyka

Budzenie Lecha Janerki

Polscy artyści oddali hołd byłemu liderowi Klausa Mitffocha. Powstała płyta równie niezwykła jak klasyczne już dzieła wrocławskiego basisty.

Polityka

PiS ma dziś twarz Kuchcińskiego

Marszałek Sejmu nie jest jedyną osobą w obozie rządzącym, która nadużywała przywilejów władzy. Kaczyński, broniąc kolegi, zaprzecza partyjnym wartościom.

Nizinkiewicz:

Analizy

Piwotalność Grzegorza Schetyny

Listy Koalicji Obywatelskiej powstają w chaosie. Pokazuje to przypadek Iwony Hartwich, która po zrobieniu PO publicznie awantury dostała obiecane miejsce.

Nizinkiewicz:

Historia

Rocznica buntu w Treblince

Treblinka

Żydowski Instytut Historyczny organizuje uroczystości upamiętniające ofiary niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w 76. rocznicę buntu więźniów obozu śmierci Treblinka II.

Analizy

Kto szczuje na Adama Bodnara

PiS i prorządowe media, atakując Rzecznika Prawa Obywatelskich za słowa, których nie powiedział, tworzą niebezpieczny klimat, znany z czasów prezydentury Pawła Adamowicza.

Nizinkiewicz:
REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA