fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Nizinkiewicz

Analizy

Zaproszenie dla prezydenta Dudy

Prezydent mówi, że jego mistrzem jest Lech Kaczyński. Może kiedyś tak było, ale dziś wzoruje się na obrażającym media Donaldzie Trumpie. A przecież można inaczej.

Nizinkiewicz:

Muzyka

Zmarł legendarny „Kelner”

Odszedł Paweł „Kelner” Rozwadowski, jeden z architektów polskiego punk rocka i reggae. Lider kultowego zespołu Deuter, współzałożyciel Izraela. Nagrywał z Dezerterem i Robertem...

Analizy

Nowa kłótnia w rodzinie władzy

Szef Solidarności walczy o swoje interesy i wpływy w jednostkach podległych rządowi. Kuriozalny atak na Jarosława Gowina, to taktyka negocjacyjna Piotra Dudy.

Nizinkiewicz:

Analizy

Nowego otwarcia w PO nie będzie

Największa partia opozycyjna nie ma pomysłu, jak wykorzystać kryzys w rządzie i przedstawić się jako alternatywa dla rządów Zjednoczonej Prawicy.

Nizinkiewicz:

Covid-19

Rządzący bagatelizują epidemię

Jeśli wydajemy na wiele rzeczy, jak 500+, bon turystyczny itd. miliardy złotych, to nie stać nas na badania nad szczepionką? – pyta Andrzej Sośnierz, poseł PiS, członek...

Analizy

Andrzej Duda wcale córce nie pomaga

Ojciec prezydenta został przewodniczącym małopolskiego sejmiku, a stryj członkiem rady nadzorczej PKP Cargo. Czy Kinga Duda chce zrobić karierę na plecach taty?

Nizinkiewicz:

Analizy

Kaczyński jedynym realnym liderem

Po czwórboju wyborczym główne opozycyjne siły polityczne zmagają się z wewnętrznymi kryzysami. Problemów z przywództwem nie ma tylko PiS.

Nizinkiewicz:

Analizy

Awaryjny ruch Rafała Trzaskowskiego

Prezydent Warszawy i zarazem wiceszef PO stanie na czele ponadpartyjnego ruchu. Czy nowa inicjatywa jest potrzebna, okaże się wiarygodna i ma szansę powodzenia?

Nizinkiewicz:

Analizy

Czego spodziewać się po prezydencie

W kampanii wyborczej Andrzej Duda zapowiadał, że w drugiej kadencji będzie odpowiadał tylko przed Bogiem i historią. Czy prezydent wybije się na niepodległość?

Nizinkiewicz:
REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA