fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Łukasz Warzecha

Felietony

Mów mi: wuju!

Marzę o tym, by kiedyś wyszły na jaw taśmy, w których rozmówcy pokażą się jako sypiący cytatami inteligenci. Znikąd nadziei? – pyta publicysta.

Warzecha:

Rzecz o polityce

Kolęda policyjna

Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policj

W Barejowskim „Brunecie wieczorową porą” do domu Michała Romana puka dwóch podejrzanych jegomościów. Roman otwiera, panowie zachrypniętymi głosami odśpiewują dwa wersy...

Warzecha:

Publicystyka

Cenzura na miękko

Manifestacja antycovidowa w Krakowie

W takich sprawach jak klimat, urządzanie miast czy szczepionka na covid debatę ogranicza się do osób o jedynie słusznych poglądach, z reszty robiąc wariatów – pisze publicysta.

Warzecha:

Rzecz o polityce

Rozpad państwa

To pytanie trzeba postawić: czy rząd Mateusza Morawieckiego panuje jeszcze nad sytuacją w kraju? Wiele wskazuje na to, że jeśli nawet jeszcze tak, to to panowanie systematycznie...

Warzecha:

Publicystyka

Co może prezydent

Jeśli Andrzej Duda rzeczywiście chce być niezależny i jako taki przejść do historii, jest kilka ustaw, które powinien zawetować.

Warzecha:

Publicystyka

Nie być jak Stefan Niesiołowski

Gdyby PiS chciało obniżyć temperaturę sporu, powinno tworzyć rozwiązania, które choć części drugiej połowy wyborców dadzą poczucie bycia u siebie – pisze publicysta.

Warzecha:

Plus Minus

Fałszywe ruchy

Kogo reprezentują ruchy miejskie? Na przykład Miasto Jest Nasze ma ok. 200 działaczy. To 0,008 proc. mieszkańców aglomeracji warszawskiej. Na zdjęciu w czasie samorządowej kampanii wyborczej w 2018 r.

Zamiast powiedzieć wprost: odwołujemy się do lewicowych koncepcji, do lewicowego egalitaryzmu oraz uważamy, że mamy prawo urządzać innym życie nawet przy ich sprzeciwie, ruchy...

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA