Kacper Haidu

„Ciche dni” i głośne koncerty Kaśki Sochackiej

Artystka opowiada o debiutanckiej płycie, lockdownie oraz wrażeniach związanych z najnowszą trasą koncertową.

Nowy album Billie Eilish “Happier Than Ever” podbija międzynarodowe listy przebojów

Podążając tropem debiutu „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, nowe wydawnictwo młodej gwiazdy zdobywa uznanie w oczach krytyków oraz publiczności na całym świecie. Bilety na pierwsze występy po pandemii sprzedają się błyskawicznie.

Kreatywność i „Sztuka Miłości” w czasach obostrzeń - premiera albumu ARS LATRANS Orchestra

Piotr Wykurz, perkusista zespołu Clock Machine i lider projektu ARS LATRANS mówi o powrocie na scenę oraz aktywności artystycznej w czasie pandemii.

Aurora, nominowana do Oscara, zapowiada koncerty w Polsce

Norweska piosenkarka, Aurora Aksnes w przyszłym roku zagra koncerty w Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku. Autorka piosenki nominowanej do Oscara w 2019 r. wydała nowy singiel „Cure for Me”.

"Tańcz, by uwolnić się od ograniczeń", czyli 50 lat albumu „Maggot Brain”.

W tym miesiącu, funkowe dzieło George’a Clintona i zespołu Funkadelic – „Maggot Brain” - obchodzi 50 urodziny.

Pierwszy pośmiertny studyjny album Prince’a. Nie będzie ostatni?

W podziemiach Paisley Park Studios znajduje się skarbiec wypełniony tysiącami niewydanych nagrań artysty. Muzyki ma wystarczyć na dekady.

Jacob Collier wystąpi w Warszawie

Szóstego lutego 2022 r. w Warszawskim klubie Palladium, wystąpi fenomenalny angielski muzyk, Jacob Collier. Artysta przyjedzie do Polski w ramach światowej trasy koncertowej „Djesse”.

"Życie to nie zabawa, tylko zawody". Zalewski promuje nową płytę

Polski wokalista i multiinstrumentalista, Krzysztof Zalewski, ruszył z trasą koncertową po kraju promując swój ostatni album o nazwie „Zabawa”, wydany w zeszłym roku.

„Zataczając się w latach” – 50-lecie powstania Steely Dan

W tym roku, pięćdziesiątą rocznicę powstania obchodzi amerykański zespół Steely Dan, duet założony przez Donalda Fagena i Waltera Beckera (zm. 2017 r.). Grupa wykonywała muzykę z pogranicza jazzu, popu, funku i rocka.

Silk Sonic: Kiedy ukaże się pierwsza płyta zespołu?

Właśnie mijają cztery miesiące od publikacji debiutanckiego singla duetu Silk Sonic, a płyty wciąż nie ma. Utwór „Leave the Door Open” święci triumfy na listach przebojów i w serwisach streamingowych. Teledysk ma już 317 milionów wyświetleń, a w komentarzach przeważa apel: „chcemy płyty!”.