fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Premier Tusk o budowie Stadionu Narodowego, a jego drużyna o grze w piłkę

W Sieci Opinii
Cała Polska może wreszcie spać spokojnie. Stadion Narodowy będzie zbudowany do końca listopada. Tak obiecał premier Donald Tusk
Malkontenci powinni spuścić uszy po sobie i podziękować premierowi, który zapewnił, że wszelkie nieprawidłowości przy budowie Stadionu Narodowego zostaną usunięte.

Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie ma się zakończyć 30 listopada - poinformował premier Donald Tusk. - Nie ma żadnych wątpliwości, że Stadion Narodowy będzie gotowy z odpowiednim wyprzedzeniem przed Euro 2012. Premier wyjaśnił, że w Stadion Narodowy i okolice zainwestowano około 2 miliardów złotych, natomiast koszt naprawy wadliwie wykonanych schodów to około 8 milionów złotych. Podkreślił również, że koszty kontraktowe budowy Stadionu Narodowego nie zostaną przekroczone.

Gdy naród i dziennikarze entuzjastycznie przyjmowali słowa Donalda Tuska, za plecami premiera dwóch zawodników testowało stadiony w Gdańsku i Warszawie. Paweł Graś i Sławomir Nowak nie omieszkali podzielić się swymi spostrzeżeniami ze społecznością Facebooka. Rzecznik Graś dyskretnie robił „foty” w Warszawie, za to prezydencki minister do zdjęć z Gdańska dołączył komentarz:

Sławomir Nowak: Dziś - rok przed EURO2012 - byliśmy z Roman Zaborowski obejrzeć stadion. Zdjęcia tego nie oddają, jest naprawdę fantastyczny. Dzięki uprzejmości prezesa Trykosko pochodziliśmy nawet po trawie - szkoda, że nie w korkach. Nieoczekiwanie, ale bardzo miło było spotkać tam Ewa Kowalska pilnie rejestrującą kilkoma nośnikami całość prac.
Jak widać, dobre samopoczucie nie opuszcza piłkarzy "drużyny Tuska". Nawet wtedy, gdy murawa pali im się pod nogami. Nieważne, co i jak się dzieje, liczy się jedno: "Miłość do premiera Tuska i piłki nożnej". Aż do ostatniego gwizdka.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA