fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Beata Kempa: Kaczyński i Ziobro fantastycznie się uzupełniają

W Sieci Opinii
Czy to ostatnie słowa Beaty Kempy jako posłanki PiS? Sama przyznaje, że w partii mogą być osoby, które chciałyby się pozbyć i jej. Dziś jest ku temu najlepsza okazja. Być może "rozłamowców" z PiS czekają "grupowe zwolnienia"...
Chyba już wszyscy mnie zdefiniowali. Oczywiście, jestem również ziobrzystką. W każdej partii są frakcje. To człowiek, który chce zwycięstwa PiS, a nade wszystko chce odsunąć od władzy Platformę Obywatelską. Być może jest tak, że są osoby, które chciałyby, żeby nie było ministra Ziobry, mnie lub innych osób.
Posłanka ocenia współpracę Kaczyńskiego i Ziobry:
Fantastycznie się uzupełniają, nie ma Prawa i Sprawiedliwości bez Jarosława Kaczyńskiego i bez Zbigniewa Ziobry.
Kempa deklaruje równocześnie lojalność wobec prezesa:
Gdyby prezes Kaczyński zdecydował się teraz odejść, to nie byłby dobry czas. Mam nadzieję, że będzie jeszcze długo przewodził Prawu i Sprawiedliwości, jest bardzo doświadczonym stategiem i nie wyobrażam sobie PiS bez niego.
(...) Powinniśmy rozmawiać, co takiego zrobić, w jaki sposób przemodelować procesy, żebyśmy wygrali wybory i odsunęli tę ekipę od władzy. To jest podstawowy cel, a nie rozliczenia. Zawieszanie za chęć doprowadzenia do tego, żeby partia wygrywała wybory nie jest dobrą drogą. Ponad otoczeniem jest prezes Jarosław Kaczyński, który w swojej mądrości podejmie najlepszą decyzję.
 
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA