fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Teatr

„Visualise – The Beauty of Science" w Teatrze Kamienica

Tu nie ma słów – jest tylko magia teatru
Archiwum
Nominacja do prestiżowej nagrody Total Theatre Award oraz pięć gwiazdek na Edinburgh Festival Fringe to chyba najlepsza rekomendacja spektaklu, który będziemy mogli obejrzeć w Kamienicy
A jeśli to za mało, wspomnijmy, że spektakl „Visualise – The Beauty of Science" brytyjskiej grupy Science Made Simple z Cardiff objechał już 12 krajów. W Polsce gości pierwszy raz (wystąpi także w Krakowie). Z Kulturą na Ty! - poleć swoje wydarzenie kulturalne
Na czym polega fenomen „Visualise..."? To spektakl edukacyjny, łączący naukę ze sztuką. Eksperymenty naukowe pokazywane są w nim w atrakcyjnej formie, z użyciem elementów pantomimy, performance'u, tańca, wideo artu. Tu nie ma słów – jest tylko magia teatru. Widzowie dowiedzą się, że można stworzyć płomienne tornado, jak powstają dymne kręgi, w jaki sposób rozchodzą się fale dźwiękowe, a jak wodne.
Pokazy Science Made Simple robią wrażenie – wyrazista muzyka i barwne projekcje wideo sprawiają, że podstawowe prawa fizyki i chemii same będą się chciały zapamiętać. Nie powinniśmy się dziwić, że spektakl promowany jest hasłem: przeznaczony dla widzów od lat 5 do 105.
„Visualise – The Beauty of Science" Science Made Simple, Teatr Kamienica, al. Solidarności 93, Warszawa, bilety: 45 zł, rezerwacje: tel. 22 624 01 99, poniedziałek (7.03), godz. 18 oraz wtorek (8.03), godz. 11 (szkoły podstawowe) i 13.30 (gimnazjum i liceum)
 
 
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA