fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Radcowie

Radcowie z Warszawy mają korporacyjny Internet

Fotorzepa, Bartosz Sadowski BS Bartosz Sadowski
Warszawski samorząd radcowski uruchomił dla swoich członków system informatyczny, który ma ułatwić im kontakt z biurem izby
Najliczniejsza w kraju struktura samorządu liczy ok. 6 tys. radców i 2 tys. aplikantów.
– Dzięki nowemu systemowi będziemy mogli dotrzeć do nich z wszystkimi informacjami, komunikatami i ogłoszeniami. Umożliwi on także radcom i aplikantom komunikację z organami samorządu – powiedział wczoraj Robert Kamionowski, wicedziekan warszawskiej rady radcowskiej przy okazji inauguracji tego nowego rozwiązania przeznaczonego dla radców.
System składa się z trzech modułów: dla aplikantów (działa od początku roku), dla wykładowców na aplikacji oraz dla radców. Jak poinformował Włodzimierz Chróścik, zajmujący się w warszawskiej OIRP informatyką, system zawiera ewidencję wszystkich aplikantów. Po zalogowaniu się każdy ma bezpieczny dostęp do danych o sobie gromadzonych przez izbę. Dowie się z nich np., czy nie zalega z opłatami za aplikację i składkami samorządowymi. Może także zapoznawać się z ogłoszeniami dotyczącymi szkoleń, planem zajęć czy materiałami dydaktycznymi przekazanymi przez wykładowców. Każdy aplikant ma własne konto e-mailowe, na które dostaje informacje z samorządu. Takie konta mogą teraz zakładać sobie także radcowie.
W przyszłości system wzbogaci się m.in. o ewidencję obowiązkowych szkoleń zawodowych. Pozwoli też radcom umieszczać w nim profesjonalne wizytówki z myślą o potencjalnych klientach.
Warszawski system jest projektem pionierskim w korporacji radcowskiej.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA