fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

Lokal tygodnia: z widokiem na dolinę Raduni

Oferta | Czyste powietrze, niska zabudowa i zieleń – to atuty osiedla w Straszynie, gdzie dwa pokoje można mieć za mniej niż 130 tys. zł.
Dziś prezentujemy mieszkanie w Straszynie koło Gdańska. Powstanie przy ulicy Starogardzkiej, na osiedlu Młody Staryszyn.
Inwestycja została zaplanowana w dwóch etapach. Mieszkania z pierwszej części przedsięwzięcia są gotowe do odbioru.

Jak oferta

Do kupienia są dwa pokoje o powierzchni 37 mkw. Kosztują 128 tys. zł, czyli 3490 zł za mkw.
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni około 17 mkw., z którego można wyjść na balkon o powierzchni niecałych 3 mkw. Sypialnia ma 9 mkw. wielkości, a przedpokój i łazienka – po 5 mkw. Okna mieszkania wychodzą na wschodnią stronę.
– Inwestycja Młody Straszyn to zespół budynków w pobliżu centrum Straszyna, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. To miejsce ze spokojnym otoczeniem, dobrze skomunikowane z Trójmiastem – zachęca deweloper osiedla. – Bloki stoją na wzgórzu z widokiem na dolinę rzeki Raduni.
Do kupienia są jeszcze mieszkania 2- i 3-pokojowe, w cenie od 128 do 235 tys. zł. Każde ma balkon, taras lub ogródek.
Na terenie inwestycji znajduje się pięć trzypiętrowych budynków z placem zabaw.
Przy blokach zbudowane zostały bezpłatne miejsca postojowe dla mieszkańców. Budynki otoczone są terenami zielonymi. Dla wygody młodych rodzin z dziećmi na osiedlu zaplanowane zostało przedszkole.
Dodatkowym atutem lokalu są niskie koszty eksploatacyjne – średnio wynoszą 70 zł miesięcznie za mieszkanie.

Gdzie to jest

Straszyn to kameralna miejscowość położona przy głównych szlakach komunikacyjnych, 10 km od centrum Gdańska, w pobliżu Pruszcza Gdańskiego i Starogardu, blisko obwodnicy Trójmiasta, autostrady A1 i obwodnicy południowej, jak również w otoczeniu natury. Czyste powietrze, kameralna zabudowa, głównie jednorodzinna, to atuty Młodego Straszyna.
W pobliżu osiedla znajdują się trzy zabytkowe elektrownie wodne i pomniki przyrody. Straszyn posiada niezbędną infrastrukturę – szkołę, przedszkole, przychodnię zdrowia.
Opiekun oferty: Piotr Sosnowski,
tel.: 726 360 040
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA