fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Wyniki sprzedażowe J.W. Construction

W drugim kwartale tego roku spółka sprzedała 205 lokali. To o ponad 45 proc. więcej niż w tym samym czasie ub.r., kiedy to nabywców znalazło 141 mieszkań.
W całym I półroczu spółka J.W. Construction Holding sprzedała 394 lokali, wobec 347 sprzedanych w analogicznym okresie ubiegłego roku. Liczba mieszkań przekazanych do użytku w pierwszym półroczu tego roku to 489 lokali, wobec 215 mieszkań w pierwszym półroczu roku ubiegłego.
- Grupa J.W. Construction Holding S.A. osiągnęła w pierwszym półroczu tego roku przychody ze sprzedaży w wysokości 181,3 mln zł, czyli o 17 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku 2012, oraz zysk netto na poziomie 5,1 mln zł. Marża brutto ze sprzedaży wyniosła 21 proc. – podają przedstawicie dewelopera.
– Zamknięcie drugiego kwartału na poziomie 205 sprzedanych lokali to dobry prognostyk na wyniki sprzedażowe w kolejnym półroczu 2013. Mam nadzieję, że dzięki rozbudowie oferty o kolejne projekty w Warszawie oraz innych miastach Polski, sprzedaż w kolejnych kwartałach wzrośnie – komentuje Małgorzata Szwarc-Sroka, Dyrektor Pionu Ekonomicznego J.W. Construction Holding S.A.
W pierwszym półroczu 2013 Spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie dla dwóch inwestycji warszawskich: Zielona Dolina I, Osiedle Światowida. W realizacji w tym okresie były cztery projekty mieszkaniowe: Rezydencja Redłowo w Gdyni, Oaza Piątkowo w Poznaniu, domy jednorodzinne w ramach projektu Villa Campina (Ożarów Mazowiecki) oraz warszawska inwestycja Oxygen.
- W pierwszym półroczu spółka kontynuowała działania pozwalajcie na uruchomienie
w najbliższych czasie kolejnych inwestycji w Warszawie i innych miastach Polski, które umożliwią wprowadzenie do sprzedaży w ciągu dwóch lat ponad 6 tysięcy lokali.
W sierpniu br. uzyskano prawomocne pozwolenie na budowę I etapu inwestycji przy ulicy Kasprzaka w Warszawie – podaje deweloper.
- Obecnie trwają już prace budowlane na początkowym etapie flagowej inwestycji jaką jest stołeczny projekt Bliska Wola. Myślę, że do sprzedaży inwestycja ta trafi w trzecim kwartale tego roku – dodaje M. Szwarc-Sroka, Dyrektor Pionu Ekonomicznego J.W. Construction Holding S.A.
 
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA