fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Trzaskowski: Szybko będę wnioskował o ulicę Lecha Kaczyńskiego w Warszawie

Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Apeluję do wszystkich - na partie politycznie nie można się obrażać. Nie można zostawić tej energii obywatelskiej, tylko trzeba się starać zaangażować - mówi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski w rozmowie z TVN24 komentował wynik drugiej tury. - Było blisko, ale od samego początku było wiadomo, że będzie ciężko - powiedział.

- Musimy wyciągnąć wnioski z tej kampanii. Trzeba rozmawiać z wyborcami PiS-u, nie można się na nich obrażać - zapowiedział Trzaskowski.

Zdaniem prezydenta Warszawy zrobił wszystko, co było możliwe w ciągu dwóch miesięcy.

- PiS chce zaostrzać kurs, chcą atakować media, samorządy, musimy mieć na to odpowiedź - powiedział. - Walczmy z opresją PiS na różne sposoby, twórzmy wolne media i organizacje pozarządowe - apelował.

Trzaskowski poinformował, że otrzymał ponownie zaproszenie ze strony Andrzeja Dudy. Zadeklarował, że na pewno spotka się z prezydentem. - Pan prezydent ma mnóstwo grzechów, wierzę, że będzie chciał wyciągnąć wnioski - mówił.

Prezydent Warszawy zapowiedział również, że będzie wnioskował o ulicę Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Ma to zrobić "bardzo szybko".

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA