fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Morawiecki komentuje książkę Tuska. "Wiecie co tutaj nie gra?"

AFP
Premier Mateusz Morawiecki odniósł się wydanej niedawno książki byłego szefa RE Donalda Tuska. "Ups… Już wiecie co tutaj nie gra?" - zapytał internautów.

12 grudnia ukazała się książka byłego premiera Donalda Tuska „Szczerze”, o kulisach jego pracy w Brukseli i nie tylko.

Do wydanego dziennika byłego szefa Rady Europejskiej odniósł się Mateusz Morawiecki. 

"Jeden z moich współpracowników zadał mi wczoraj zagadkę. Czytał ostatnio książkę Donalda Tuska „Szczerze”. To książka, którą przewodniczący Tusk reklamuje jako swój dziennik, który pisał regularnie podczas pracy jako przewodniczący Rady Europejskiej. Pokazał mi jej fragment i zapytał: „Co tu się nie zgadza?” Teraz ja zadam Wam to samo pytanie, które mój współpracownik zadał mnie. Poniżej wpis gdzieś z połowy książki. Co w nim jest nie tak? - napisał na Facebooku szef rządu.

W dalszej części Morawiecki zacytował fragment książki. 

„6 kwietnia 2017

To niewiarygodne, co on zrobił. Pięć goli w dziewięć minut! Lewandowski w meczu z Wolfsburgiem wszedł z ławki rezerwowych, by ustanowić rekord wszech czasów. Nie wierzyłem własnym oczom.”

"Ups… Już wiecie co tutaj nie gra? Gratuluję wszystkim, którzy zgadli. Tak, Robert rekordowe 5 bramek w 9 minut strzelił we wrześniu 2015 roku, a nie w kwietniu 2017. To oznacza, że ten „wpis z dziennika” raczej nie powstał 6 kwietnia 2017 roku" - napisał premier.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA