fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Kaczyński: Film Patryka Vegi ma nas pokazać jako złych ludzi

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Prezes PiS Jarosław Kaczyński skomentował zapowiadaną na wrześnie premierę filmu Patryka Vegi "Polityka". - Ma nas pokazać jako złych, zdemoralizowanych ludzi - ocenił.

Reżyser Patryk Vega poinformował o przygotowaniach do premiery filmu "Polityka". - Składano mi intratne propozycje, żebym przesunął premierę, bo może mieć on wpływ na wynik wyborów - mówi.

- W moim filmie chcę pokazać polityków takimi, jakimi naprawdę są. Na co dzień widzimy pewną fasadę, obserwujemy to, co oni kreują na potrzeby mediów. W moim filmie widzowie będą mogli zobaczyć, jak zachowują się politycy, kiedy kamery są wyłączone - dodaje.

Czytaj także: Cieślik: Terminator Patryk Vega

O zapowiadanym filmie mówił w sobotę podczas zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” prezes PiS Jarosław Kaczyński. 

- Mamy do czynienia z coraz jawniejszymi, coraz wyraźniej pokazywanymi - pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi - hejtem, przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, ataku na zasadzie: nie liczą się żadne fakty, a w każdym razie fakty są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedział cytowany przez portal Wirtualne Media.

- Ten film, który ma być pokazywany, wokół którego teraz już się toczy kampania reklamowa, ma właśnie pokazać nas - a przy okazji ze względów socjotechnicznych jest tam element dotyczący innych, ale to naprawdę tylko socjotechnika, żeby to było skuteczniejsze - jako ludzi złych, zdemoralizowanych, ludzi którzy nie służą Polsce, ludzi którzy w gruncie rzeczy dopuszczają się różnego rodzaju bezeceństw - dodał.

Źródło: Wirtualne Media
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA