fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Szydło o zdjęciu Tuska z Bono: To ustawka

Twitter/Donald Tusk
Nie sądzę, żeby pan Bono był znawcą polskiej polityki. Ze strony Donalda Tuska to pewnie chęć zaistnienia - skomentowała wicepremier Beata Szydło zdjęcie na profilu szefa Rady Eurojpeskiej.

Beata Szydło w rozmowie z radiem ZET komentowała zdjęcie, które pojawiło się na twitterowym koncie Donalda Tuska.

Była premier stwierdziła, że nie sądzi, by lider U2 był "znawcą polskiej polityki", zaś zamieszczenie tego zdjęcia wynika z chęci Donalda Tuska do "zaistnienia".

- Ze strony Donalda Tuska to pewnie chęć zaistnienia, pokazania siebie, taka ustawa. Tusk lubił takie PR-owe zagrania - twierdzi Szydło.

Ocenia też, że Donald Tusk jest obecnie "mocno zaangażowany w walkę z polskim rządem", a jego poczynania i opinie nie są "bezstronne".

Beata Szydło stwierdziła natomiast, że rozmowa premiera Morawieckiego, prezesa Kaczyńskiego i ministra Błaszczaka, która odbyła się wczoraj w limuzynie pilnowanej przez SOP ustawką nie była, a jedynie normalną rozmową, bo "zapewne potrzeba porozmawiania" była.

Pytana o wypowiedzi Mateusza Morawieckiego na ujawnionych niedawno taśmach Szydło stwierdziła, że Morawiecki był wówczas osobą prywatną, "więc jego rozmowy nie są z punkty widzenia dla mnie jako polityka jakąś kwestią oceny".

Samego Morawieckiego Szydło ocenia jako "skutecznego", bo za jego rządów Polska osiąga coraz lepsze wyniki, a to oznacza, że prowadzona polityka jest skuteczna.

Źródło: Radio Zet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA