fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koalicja Obywatelska

Kidawa-Błońska apeluje do Kaczyńskiego o debatę

Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Po wyborach jedno z nas będzie tworzyło nowy rząd i będzie odpowiadało za losy Polaków, dlatego pokażmy, że w tych ważnych sprawach potrafimy rozmawiać - zaapelowała do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska.

Czy przed wyborami parlamentarnymi powinno dojść do debaty kandydatki Koalicji Obywatelskiej na premiera, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z premierem Mateuszem Morawieckim lub z Jarosławem Kaczyńskim, który jest bezpośrednim rywalem Kidawy-Błońskiej w okręgu wyborczym obejmującym Warszawę? Zdaniem większości uczestników sondażu SW Research dla rp.pl - tak.

Dziś kandydatka Koalicja Obywatelskiej zaapelowała do Jarosława Kaczyńskiego, by przyjął zaproszenie na debatę przed wyborami.

- Apeluję i proszę pana prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, żeby spotkał się i porozmawiał ze mną na tematy, o których mówimy w tej kampanii bardzo dużo, czyli o rodzinie - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska.

Wicemarszałek Sejmu chce rozmawiać z Kaczyńskim o rodzinie. - Wszystkie tematy naszego kraju ogniskują się w rodzinie. To tutaj rozmawiamy o pracy, tutaj rozmawiamy o zdrowiu, tutaj rozmawiamy także o problemach związanych z wartościami - powiedziała.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA