Reklama

USA. Zawalił się most w Pittsburghu. Kilka godzin przed przybyciem Bidena

Zaledwie kilka godzin przed wizytą Joe Bidena w Pittsburghu w stanie Pensylwania, w mieście zawalił się zasypany śniegiem most. Nie ma ofiar śmiertelnych, 3 osoby trafiły do szpitala.

Publikacja: 28.01.2022 15:34

USA. Zawalił się most w Pittsburghu. Kilka godzin przed przybyciem Bidena

Foto: AFP

amk

Most zawalił się, gdy znajdowały się na nim trzy pojazdy, w tym autobus. świadkowie zdarzenia pomogli pasażerom wydostać się z aut.

Dziesięć osób odniosło lekkie obrażenia. Trzy trafiły do szpitali, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło kilka godzin przed przybyciem do Pittsburgha Joe Bidena.

Biden, którego notowania spadły w ostatnich miesiącach w związku z gwałtownym wzrostem pandemii COVID-19 i wysoką inflacją, w czwartek odnotował wzrost poparcia, gdy Departament Handlu poinformował, że w 2021 r. gospodarka USA rozwijała się najszybciej od prawie czterech dekad.

Reklama
Reklama

W Pittsburghu prezydent ma podkreślić swoje wysiłki na rzecz wzmocnienia infrastruktury, łańcuchów dostaw oraz ożywienia produkcji w USA.

Wypadki
Tajemnica lotu MH370. Ogłoszono wznowienie poszukiwań
Wypadki
Olbrzymi pożar w Hongkongu. Wzrosła liczba ofiar
Wypadki
Zamknięte lotnisko w Wilnie. Samolotu LOT-u zsunął się z pasa
Wypadki
Katastrofa kolejowa w Czechach. Dziesiątki rannych
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Wypadki
Sztokholm. Autobus uderzył w przystanek, są ofiary. Policja uważa, że to zabójstwo
Materiał Promocyjny
Jak rozwiązać problem rosnącej góry ubrań
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama