Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało na własnym stadionie 1:1 z GKS-em Bełchatów. Goście zagrali dobrą pierwszą połowę i już w 7. minucie objęli prowadzenie. Gola strzałem głową zdobył Seweryn Michalski. Po zmianie stron role się odwróciły i mecz zaczął toczyć się pod dyktando gospodarzy. Efektem przewagi był gol z 69. minuty autorstwa Fabiana Paweli. Podbeskidzie miało szansę wygrać spotkanie, jednak Damian Chmiel skiksował strzelając z trzech metrów w poprzeczkę.