Lech wciąż bez zwycięstwa. "Kolejorz" zremisował z Zagłębiem
Lech Poznań bezbramkowo zremisował z Zagłębiem Lubin w meczu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Wicemistrz Polski wciąż nie wygrał więc żadnego meczu w tym sezonie w krajowych rozgrywkach. Trener "Kolejorza" Mariusz Rumak cieszył się, że jego drużyna nie straciła bramki, ale miał też sporo do zarzucenia swoim zawodnikom. - Momentami popełniali szkolne błędy - stwierdził.