Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.09.2025 18:11 Publikacja: 05.09.2024 17:52
Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. dyw. Maciej Klisz
Foto: PAP/Albert Zawada
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych poinformowało wcześniej o tym, że w czwartek, po 10 dniach, zakończyła się zakończeniu poszukiwań obiektu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W nocy z 9 na 10 września rosyjskie drony wielokrotnie naruszyły polską przestrzeń powietrzną. NATO zareagowało...
Wiceszef MON Cezary Tomczyk pytany był o reakcję mieszkańców Lubelszczyzny na alarmy, dotyczące możliwości ataku...
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych w komunikacie wyjaśnia sobotni alert w województwie lubelskim, w wyn...
W związku z agresywnymi atakami Rosji na zachodnie obwody Ukrainy, polskie lotnictwo prewencyjnie poderwało myśl...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas