Reklama
Rozwiń
Reklama

Indie: Restauracja zaprasza na „Covid curry”

Indyjska restauracja ma nadzieję odzyskać klientów, którzy boją się jeść na mieście podczas pandemii, dzięki specjalnym daniom, np. „Covid curry” czy chlebkom „mask naan”.

Aktualizacja: 03.08.2020 16:16 Publikacja: 03.08.2020 16:07

Indie: Restauracja zaprasza na „Covid curry”

Foto: AFP

qm

- To był naprawdę trudny czas dla nas i dla całego naszego sektora - powiedział agencji AFP Yash Solanki, właściciel wegetariańskiej jadłodajni w mieście Dźodhpur na zachodzie Indii.

Smażone kulki warzywne zostały uformowane tak, by kształtem przypominały koronawirusa. Podawane do dania pieczywo z kolei przypomina maski chirurgiczne.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1352
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Świat
„Patrzmy na czyny, a nie tylko na słowa”. Paweł Kowal o Trumpie, Polsce i ryzyku wojny kognitywnej
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1351
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1350
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1349
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama