Reklama
Rozwiń

Członek zespołu Bon Jovi ma koronawirusa

David Bryan, jeden z założycieli zespołu Bon Jovi, ogłosił w sobotę na Instagramie, że jest zarażony koronawirusem SARS-CoV-2.

Aktualizacja: 22.03.2020 06:14 Publikacja: 22.03.2020 06:05

Członek zespołu Bon Jovi ma koronawirusa

Foto: Instagram

arb

"Jestem chory od tygodnia i czuję się lepiej każdego dnia" - napisał klawiszowiec na Instagramie. "Proszę, nie bójcie się!!! To grypa, nie dżuma" - dodał.

Bryan napisał, że jest "poddany kwarantannie od tygodnia i będzie przez kolejny tydzień". "A gdy poczuję się lepiej, zostanę znów przebadany, aby się przekonać, że jestem wolny od tego wstrętnego wirusa. Proszę pomagajcie sobie. To się wkrótce skończy... z pomocą każdego Amerykanina" - podkreślił.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1234
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1233
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1232
Świat
Podcast „Rzecz w tym”: Dlaczego Czesi nagle zakochali się w Polsce?
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1231
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama