Reklama
Rozwiń

Recesja, kryzys, katastrofa. Realny scenariusz czy rynkowe strachy na lachy?

Czy czeka nas gospodarcze załamanie? Jak przygotować do niego polską gospodarkę? Rząd zapowiada deregulację, ale jakich konkretnie zmian potrzebuje sektor MŚP – małych i średnich przedsiębiorstw? O tym dyskutujemy na panelach „Rzeczpospolitej” podczas konferencji Horyzont IBRiS.

Publikacja: 27.08.2024 09:06

O recesji Michał Płociński porozmawia z Rafałem Dutkiewiczem, prezesem organizacji pracodawców Pracodawcy RP i byłym prezydentem Wrocławia, oraz Piotrem Arakiem, głównym ekonomistą VeloBanku i byłym dyrektorem Polskiego Instytutu Ekonomicznego, rządowego think tanku gospodarczego.

W drugim panelu „Rzeczpospolitej” ekspertami będą Andrzej Kubisiak, zastępca dyrektora Polskiego Instytutu Ekonomicznego, a także Marcin Graczyk, rzecznik prasowy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Podyskutujemy o rozwoju sektora MŚP oraz zapowiadanej przez rząd deregulacji.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Społeczeństwo
Państwo w państwie. Wybuch gazu, lata tułaczki i walka z urzędnikami
Społeczeństwo
Jacek Kastelaniec: Antysemityzm, a także niechęć do migrantów biorą się z obojętności
Społeczeństwo
Reportaż ze Słubic: Granice cierpliwości
pogoda
Fala upałów wkroczyła do Polski. Wiadomo, kiedy zrobi się chłodniej
Społeczeństwo
Powszechna służba dla państwa. Czy będą obowiązkowe szkolenia dla młodych