Reklama
Rozwiń
Reklama

Sąd Okręgowy w Poznaniu pod lupą CBA

Funkcjonariusze Wydziału Postępowań Kontrolnych Delegatury CBA w Bydgoszczy rozpoczęli dwie kontrole - w Sądzie Okręgowym w Poznaniu oraz w Państwowym Przedsiębiorstwie Przemysłu Metalowego POMET we Wronkach - poinformowało w środę Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Publikacja: 10.11.2021 09:26

Sąd Okręgowy w Poznaniu

Sąd Okręgowy w Poznaniu

Foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

mat

Prowadzona przez funkcjonariuszy CBA kontrola w poznańskim sądzie obejmuje sprawdzenie decyzji dotyczących udzielania zamówień na wybrane usługi, dostawy i roboty budowlane zlecane przez Sąd Okręgowy w Poznaniu w latach 2016-2020.

Druga z prowadzonych kontroli dotyczy podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie udzielania wybranych zamówień publicznych przez POMET we Wronkach oraz realizacji i wykonawstwa umów zawartych w latach 2016-2020 z Sądem Okręgowym w Poznaniu.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Prawo w Polsce
Koniec niechcianych polowań? Co się zmieni w prawie łowieckim
Materiał Promocyjny
Kiedy obawy rosną, liczy się realne wsparcie
W sądzie i w urzędzie
Polska musi uznać małżeństwo jednopłciowe zawarte w UE. Wyrok TSUE
Administracja państwowa
Były prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski skazany za ustawianie konkursów
Spadki i darowizny
O ważności wydziedziczenia i zachowku. Jak napisać skuteczny testament?
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Nieruchomości
Mniej pełnomocników na walnych zgromadzeniach w spółdzielniach mieszkaniowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama