Reklama
Rozwiń
Reklama

LegalTech Forum 2022. Innowacje w praktyce prawniczej

Już 2 czerwca 2022 odbędzie się czwarta edycja organizowanej przez Wydawnictwo C.H.Beck konferencji poświęconej dyskusji na temat trendów rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych - LegalTech Forum 2022. Innowacje w praktyce prawniczej. Na Forum gościć będziemy 17 wybitnych prelegentów, wśród których znajdą się międzynarodowi eksperci w branży legal tech, doświadczeni prawnicy oraz przedstawiciele świata nauki.

Publikacja: 26.05.2022 14:00

LegalTech Forum 2022. Innowacje w praktyce prawniczej

Foto: materiały prasowe

"Rzeczpospolita" jest patronem medialnym LegalTech Forum 2022

Nowatorska formuła konferencji umożliwi uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami w trakcie skondensowanych prezentacji, które następnie będą omawiane w dyskusjach panelowych z udziałem ekspertów i prawników.

Na konferencji:

• przyjrzymy się wyzwaniom, jakie niesie dla kancelarii prawnych i działów prawnych firm wzrost liczby coraz bardziej wyrafinowanych ataków cybernetycznych,

• przedstawimy stan prac legislacyjnych na szczeblu UE i krajowym w zakresie prawa nowych technologii,

Reklama
Reklama

• zastanowimy się jak rozsądnie inwestować w usprawnienie procesów świadczenia usług prawnych na przykładzie automatyzacji umów,

• na podstawie badań Kantar Millward Brown przeprowadzonych na zlecenie Wydawnictwa C.H.Beck przedyskutujemy perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce i spróbujemy odpowiedzieć na pytania, jak faktycznie wygląda wykorzystanie nowych technologii w kancelariach prawnych w Polsce.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma wydrukowany najnowszy raport LegalTech 2022.

Konferencja dedykowana jest głównie prawnikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym trendami technologicznymi w codziennej pracy kancelarii.

Szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz zapisy pod adresem.

"Rzeczpospolita" jest patronem medialnym LegalTech Forum 2022

Opinie Prawne
Ewa Szadkowska: TSUE wysadził TK w powietrze. To ważna lekcja także dla Donalda Tuska
Cudzoziemcy
Kierowca musi mówić po polsku? Prawnicy oceniają nową usługę „Bolt lokalnie"
Internet i prawo autorskie
Masłowska zarzuca Englert wykorzystanie „kanapek z hajsem”. Prawnicy nie mają wątpliwości
Prawo karne
Małgorzata Manowska reaguje na decyzję prokuratury ws. Gizeli Jagielskiej
Nieruchomości
Wieczni prezesi spółdzielni mieszkaniowych zostaną? Spór o reformę
Materiał Promocyjny
Działamy zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama