Zdanowska, która rządzi Łodzią od 2010 roku, uzyskała w sondażu 62 procent poparcia i zdecydowanie pokonała resztę stawki. Na drugim miejscu w sondażu znalazł się poseł Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Buda, ale w badaniu poparło go tylko 14 procent ankietowanych.

Pozostali kandydaci uzyskali jeszcze niższe poparcie. Na podium sondażu znalazła się Urszula Janiak-Niziołek z Komitetu Wyborczego Wyborców "Tak!", na którą zagłosowałoby 3 procent ankietowanych. Po 1 procent poparcia uzyskali Agnieszka Wojciechowska-Van Heukelom (KWW Agnieszki Wojciechowskiej Bezpartyjni), Krzysztof Lipczyk (KWW Wolność Murem za Łodzią) i Rafał Górski (Kukiz'15).

Bez poparcia w sondażu (0 procent) są kandydaci: Piotr Misztal (KWW Bezpartyjni - Piotr Misztal), Zbigniew Maurer (KWW Akcja Narodowa), Janusz Rutkowski (KWW Prawo i Moc).

11 procent ankietowanych nie było zdecydowanych, na kogo zagłosuje, a 7 procent odmówiło odpowiedzi.

Mimo, że do rozstrzygnięcia wyborów potrzebna byłaby według sondażu tylko jedna tura, Kantar Millward Brown zapytał także, kogo wyborcy poprą, gdyby doszło do drugiej, z udziałem Zdanowskiej i Budy. I tutaj obecna włodarz miasta wygrywa zdecydowanie. Poparłoby ją 73 procent ankietowanych, a jej konkurent z PiS - 18 procent.

Sondaż został zrealizowany telefonicznie przez Kantar Millward Brown w dniach 13-15 października 2018 roku na reprezentatywnej próbie mieszkańców Łodzi w wieku 18 lat i więcej. Wielkość próby wyniosła 1002.