Reklama

Wiceszef Porozumienia: Powinniśmy wycofać projekt "Piątki dla zwierząt"

Proponowany przez PiS projekt zmian w ustawie o ochronie zwierząt powinien zostać wycofany - należy się nad nim najpierw pochylić i zmienić prawo tak, by wszystkie strony były zadowolone - przekonywał w RMF wiceprezes Porozumienia Robert Anacki.

Aktualizacja: 16.09.2020 06:14 Publikacja: 15.09.2020 22:12

Projektem zmian w ustawie o ochronie praw zwierząt posłowie mają zająć się w środę

Projektem zmian w ustawie o ochronie praw zwierząt posłowie mają zająć się w środę

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

zew

Wiceprezes partii kierowanej przez byłego wicepremiera Jarosława Gowina był w RMF FM pytany, czy Prawo i Sprawiedliwość uzgodniło z koalicjantami ze Zjednoczonej Prawicy projekt zmian w ustawie o ochronie zwierząt. - Myślę, że ta sytuacja wymaga szerszej dyskusji - odparł Robert Anacki.

Dopytywany, czy koalicjanci umówili się wcześniej na taki projekt, wiceszef Porozumienia odpowiedział: - Nie, oczywiście, że nie.

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Polityka
Donald Tusk lubi niespodzianki. Izabela Leszczyna wciąż nie wie, czy pozostanie na stanowisku
Polityka
Czy wybory prezydenckie były ważne? Adam Bodnar: Moja rola w tej sprawie zakończyła się
Polityka
Schetyna: Wielka liczba ministrów i wiceministrów wynika z tego, co otrzymaliśmy od PiS
Polityka
Konfederacja „języczkiem u wagi”. Jakie koalicje po wyborach parlamentarnych wyobrażają sobie Polacy?
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Polityka
Sondaż: Wyborcy PSL i Polski 2050 częściej krytykują rząd niż opozycję
Reklama
Reklama