Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 17.06.2025 05:39 Publikacja: 04.11.2023 13:52
Mateusz Morawiecki
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
Szef rządu w rozmowie z redaktorem naczelnym Interii Piotrem Witwickim i Marcinem Fijołkiem z Polsat News utrzymywał, że to jego partia wygrała wybory parlamentarne i wciąż liczy na zbudowanie koalicji rządzącej.
– Nie było komitetu wyborczego pod nazwą „Opozycja”. Wybory wygrało PiS – podkreślił Mateusz Morawiecki, wskazując, że jego partia uzyskała prawie osiem milionów głosów, a KO miała wynik na poziomie Rafała Trzaskowskiego z pierwszej tury w 2020 roku.
Ludowcy chcą przekonać swoich koalicjantów do nowej strategii wobec prezydenta Karola Nawrockiego. I to w sprawa...
Rząd Donalda Tuska chce tchnąć nowe życie w jeden ze sztandarowych instytutów stworzonych przez PiS. Instytut St...
Polska była pierwszym dużym krajem UE, który podjął decyzję o ewakuacji - zauważył w TVN24 minister spraw zagran...
Bardzo wysoka odpowiedzialność karna członków komisji za pomyłki przy liczeniu głosów: nawet dwa lata za nieumyś...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Paprocka zapowiedziała, że po szesnastu latach odejdzie z KPRP. W rozmo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas