Mastalerek: Czy PiS może mieć większość? To nie kwestia wiary. Wszystko jest możliwe

Marcin Mastalerek odniósł się na antenie Polsat News między innymi do wypowiedzi Daniela Milewskiego, który stwierdził, że "zadaniem PiS oraz prezydenta jest niedopuszczenie do tego, żeby Donald Tusk był premierem Rzeczypospolitej”. - Gdy byłem rzecznikiem PiS, taki poseł dostałby zakaz medialny - powiedział nowy szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy.

Publikacja: 27.10.2023 20:09

Marcin Mastalerek

Marcin Mastalerek

Foto: PAP/Darek Delmanowicz

adm

Andrzej Duda odbył w tym tygodniu rozmowy z przedstawicielami wszystkich partii, które weszły do parlamentu. Nie wskazał jednak jeszcze osoby, której powierzy tworzenie rządu. Na 13 listopada wyznaczył zaś termin pierwszego posiedzenia Sejmu nowej kadencji. 

Marcin Mastalerek: Andrzej Duda działa w zwyczajnym tempie

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Polityka
Jeśli Czarzasty nie wystartuje na szefa Lewicy, jestem gotów przejąć odpowiedzialność
Polityka
IPN wszczął śledztwo ws. wypowiedzi Grzegorza Brauna
Polityka
Jakub Banaszek: Podział środków w samorządach cały czas budzi wątpliwości
Polityka
Kolejne problemy Grzegorza Brauna. Wkrótce wniosek o uchylenie immunitetu
Polityka
Jak będzie wyglądać współpraca Tuska i Nawrockiego? Znamy zdanie Polaków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama