Reklama

Lady Gaga zakazana w Chinach

Amerykańska piosenkarka dołącza do grupy artystów z zakazem występów w Państwie Środka.

Aktualizacja: 28.06.2016 09:14 Publikacja: 28.06.2016 09:11

Lady Gaga

Lady Gaga

Foto: 123RF

Wystarczyło jedno spotkanie z Dalajlamą. Według zapisu video umieszczonego na facebookowym profilu Lady Gagi trwało 19 minut i było poświęcone sprawom medytacji, zdrowego trybu życia i oczyszczania ludzkości ze złych przejawów życia. Pekin twierdzi jednak, że należy czytać między wierszami i słowa duchownego przywódcy rozumieć jako nawoływanie do niezależności Tybetu.

Spotkanie, do którego doszło w Indianapolis, wymazuje dotychczasowy katalog wokalistki z Chin. Do 27 mln sprzedanych dotychczas na świecie płyt z pewnością na razie nie dojdzie ani jedna z tego kraju. Lady Gaga nie może być grana nigdzie. Wydano w tej sprawie specjalną instrukcję, którą cytuje prodemokracyjny dziennik Apple Daily z Hongkongu.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Polityka
Orbán jeszcze nie przegrał. Choć w sondażach traci
Materiał Promocyjny
W poszukiwaniu nowego pokolenia prezesów: dlaczego warto dbać o MŚP
Polityka
Prezydent Ekwadoru twierdzi, że próbowano go otruć czekoladą i dżemem
Polityka
Francja: Rząd upadnie w przyszłym tygodniu? Socjaliści stawiają warunki
Polityka
Trump rzuca wyzwanie Putinowi w sprawie sankcji. „Zobaczymy za sześć miesięcy”
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Polityka
Dwa bombowce strategiczne USA u wybrzeży Wenezueli
Materiał Promocyjny
Prawnik 4.0 – AI, LegalTech, dane w codziennej praktyce
Reklama
Reklama