Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.01.2019 14:55 Publikacja: 13.01.2019 14:42
Premier Grecji Alexis Cipras
Foto: AFP
Minister obrony Grecji, lider prawicowego ugrupowania Niezależni Grecy (ANEL), Panos Kammenos, podał się do dymisji w związku ze sporem o przyjęcie przez sąsiednią Macedonię nazwy Macedonia Północna.
Dowiedz się więcej: Grecja: Minister obrony podał się do dymisji. Przez Macedonię
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
We Francji nowy ruch masowych protestów „Blokujmy wszystko” stara się doprowadzić do upadku V Republiki. Akcje t...
– Sojusznicy wyrazili solidarność z Polską i potępili lekkomyślne zachowanie Rosji – powiedział sekretarz genera...
Przedstawiciele największych państw Globalnego Południa ostro krytykują USA, ale boją się przejść od słów do czy...
Premier Shigeru Ishiba po niecałym roku urzędowania podał się do dymisji. Partia, która rządziła prawie zawsze,...
Francuski minister sił zbrojnych Sébastien Lecornu został mianowany premierem, ogłosił we wtorek Pałac Elizejski.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas