Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.06.2021 18:17 Publikacja: 28.06.2021 16:55
Foto: Adobe Stock
Jeszcze do niedzielnego wieczora dostęp blisko 12 mln Polaków do wybranego lekarza rodzinnego wisiał na włosku. NFZ chciał, by lekarze podstawowej opieki zdrowotnej podpisali niekorzystny dla nich aneks do umów na kolejne 18 miesięcy, a medycy nie chcieli przystać na warunki Funduszu. W piątek minister zdrowia ogłosił, że kilkadziesiąt przychodni, w których liczba teleporad przekracza 90 proc., straci kontrakt, a ich pacjenci od 1 lipca będą musieli poszukać sobie nowych lekarzy. W niedzielę wieczór ministerstwo postanowiło zakopać topór wojenny.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wakaty sędziowskie w Trybunale Konstytucyjnym należy niezwłocznie obsadzić – radzą konstytucjonaliści. Choć nie...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Mogą się zdarzyć sytuacje, które podważą umocowanie Karola Nawrockiego do pełnienia urzędu – mówi „Rz” prof. Mar...
Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka po raz kolejny odroczyła pracę nad projektami zmian w prawie o...
MEN informuje, że jeśli szkoła omyłkowo wystawiła świadectwo na nieprawidłowym blankiecie lub użyła wzoru, który...
Młody zarabiający na etacie albo zleceniu może być zwolniony z PIT. Ale jeśli przekroczy limit dochodów, rodzic...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas