Reklama
Rozwiń
Reklama

Polski proptech w Ameryce

Velis Real Estate Tech, polska firma z branży proptech, wchodzi na amerykański rynek.

Aktualizacja: 27.10.2019 15:00 Publikacja: 27.10.2019 14:21

Polski proptech w Ameryce

Foto: materiały prasowe

Obecna w 17 krajach świata polska spółka Velis Real Estate Tech wkracza na amerykański rynek nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. - Dziś nasze produkty IT tworzące linię Singu znajdują zastosowanie w ponad 5 tys. nieruchomości na świecie: w biurowcach, centrach handlowych i logistycznych, obiektach przemysłowych - podają przedstawiciele Velis Real Estate. - Rozwiązania wdrożyli działający globalnie odbiorcy tacy jak Panattoni, Hines, JLL, Savills, Logicor, Cushman & Wakefield.

Dziś firma skupia się na rozwoju sieci partnerów i klientów w Stanach Zjednoczonych. Amerykański rynek ma według niej olbrzymi potencjał.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Origin Investments z trzecią inwestycją mieszkań serwisowanych dla seniorów
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Nieruchomości
Archicom po konferencji: rekordowa sprzedaż mieszkań w październiku
Nieruchomości
Czynsze za mieszkania idą w dół. Popyt się kurczy
Nieruchomości
Kuszenie niezdecydowanych. „Promocje są agresywne”
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Nieruchomości
Polska przyciąga centra danych. Rośnie popyt na usługi chmurowe
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama